Folders Aanbiedingen Favorieten Bewaard

La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml

Poiesz La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml aanbieding

La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml

Geldig: 8 apr 2024 t/m 14 apr 2024
€ 6,00
€ 6,99

Helaas! Deze aanbieding is verlopen. Bekijk de Poiesz folder of check of er momenteel wel een aanbieding geldig is 👇

Controleer aanbieding Gecontroleerd
Laatste controle: ma 03 mrt

Dichtsbijzijnde Poiesz filiaal

Deze La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml is beschikbaar in onderstaande filialen op basis van jouw ingestelde locatie:

Amsterdam Noord-Holland
Automatisch lokaliseren
Wave background texture

Bekijk de Poiesz folder het eerst in de app!

Download de gratis app met 2350+ winkels

app-picture-logo

La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml

Geniet van de heerlijke La Concorde gesuikerde spuitroom in een handige bus van 700 ml. Deze Room Creme is perfect voor het decoreren van desserts, taarten en warme dranken. Met de zoete smaak van gesuikerde spuitroom maak je elk gerecht extra feestelijk. De bus bevat voldoende room voor meerdere porties, waardoor je er lang van kunt genieten. Voeg een toefje aardbeien met slagroom toe aan je favoriete gerechten en maak ze helemaal af. De literprijs van 8,57 maakt deze gesuikerde spuitroom een voordelige keuze voor elke keuken. Haal de La Concorde gesuikerde spuitroom in huis en maak van elk gerecht een feestelijke traktatie!

La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml korting bij Poiesz

De La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml is nu beschikbaar met korting bij Poiesz. Op deze pagina vind je alle informatie over de actuele prijzen, de voorwaarden van de actie en hoe lang de aanbieding geldig is. Vergeet niet om ook de vergelijkbare aanbiedingen en acties van La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml te bekijken, zodat je altijd de voordeligste keuze maakt.

De kortingsactie voor La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml loopt van 08-04-2024 tot 14-04-2024. Is de actie afgelopen? Geen probleem, je kunt altijd andere soortgelijke aanbiedingen bekijken. Ook kun je de productcategorie volgen om direct op de hoogte te blijven zodra La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml weer in de aanbieding komt bij Poiesz. Door La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml aanbiedingen te vergelijken, kan je er altijd voor zorgen dat je zo goedkoop mogelijk je aankopen doet. Blijf onze site dus regelmatig checken om te zien of La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml binnenkort opnieuw met een aantrekkelijke korting wordt aangeboden.

Veelgestelde vragen over La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml

De aanbieding is verkrijgbaar in verschillende winkels, bekijk alle producten om de goedkoopste La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml te krijgen. Als je graag wilt kijken of het artikel met meer korting te koop is in een andere winkel, bekijk de categorie 'Supermarkt'. Wellicht vind je deze aanbiedingen ook interessant: AH Gesuikerde pinda's, La Trappe La Trappe & La Trappe.

De prijs van de La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml kan ook teruggevonden worden hierboven op de pagina, samen met de datum van wanneer de aanbieding beschikbaar is. Ook kun je de prijzen in de huidige Poiesz folder of op de Poiesz website controleren. De aanbiedingen verzekeren je van het kopen van de Poiesz producten voor de laagste prijs.

Neem een kijkje voor de goedkoopste producten tussen alle aanbiedingen! Als je wilt weten of Poiesz de hoogste korting voor La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml heeft, vergelijk het op de Topic page of met andere winkels.

Je beste optie is om het product bij Poiesz te kopen. Natuurlijk kun je ook een kijkje nemen in de folders van andere winkels. Als je klikt op Supermarkt onder categorieën, vind je de winkels die vergelijkbaar zijn met Poiesz.

Poiesz biedt naast de La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml een ruime collectie producten aan. Houd de wekelijkse Poiesz folder in de gaten om de beste aanbiedingen en acties te vinden. Naast La Concorde gesuikerde spuitroom 700ml, kunt u ook de volgende aanbiedingen vinden: AH Gesuikerde pinda's, La Trappe La Trappe & La Trappe.

Succesvol verstuurd
Er is iets mis gegaan, probeer het opnieuw